Zadzwoń do nas: +48 727 911 728
Email: wyślij

O nas

Jesteś tutaj:

Jesteśmy grupą niezależnych doradców finansowych. Pośrednikiem pomiędzy Klientem a ogromną liczbą instytucji finansowych, których wciąż przybywa.

W odpowiedni sposób doradzimy i wybierzemy najlepsze rozwiązania, dla Ciebie i Twojej rodziny.

Naszą współpracę opieramy na zaufaniu i odpowiednim rozpoznaniu potrzeb Klienta. Nie otrzymasz czegoś czego nie potrzebujesz. Nie polecimy Ci produktu najdroższego czy też najtańszego, ale ten który rozwiąże Twoje problemy finansowe i zapewni odpowiednie świadczenia pieniężne w przypadku nagłych a niespodziewanych sytuacji życiowych.

Naszą misją jest edukacja młodych ludzi w zakresie finansów osobistych. Aby ich start i wejście w dorosłe życie nie powodowało od razu problemów finansowych. Naszym Klientom doradzamy i uczymy ich oszczędzać z zyskiem. Dbamy o ich kapitał na przyszłość, pokazując niewydolność ZUS i złe nawyki ludzi do wydawania 110% własnych zarobków.

Nasz zespół tworzą młodzi ludzie, którzy chcą pomagać innym w tworzeniu lepszego jutra i budowaniu bezpieczeństwa finansowego przez odpowiednie ubezpieczanie się i regularne oszczędności i inwestycje.

Umów się na spotkanie! I sprawdź czy chcesz z nami współpracować.

Wyszukiwarka

Google Plus

Newsletter

Zostaw swój adres email, aby otrzymywać przydatne informacje ze świata finansów.

Twój adres email jest w 100% bezpieczny!

© 2019 INSIGNIO.PL. Powered by VirgoCMS.Developed by MINISOFT Interactive