Zadzwoń do nas: 17 250 26 60
Email: wyślij

Ubezpieczenia OC, AC, NNW, Assistance

Jesteś tutaj:

Oferyjemy ubezpieczenia samochodowe w szerokim zakresie i rozmaitych wariantach. Na naszą kompleksową ofertę składają się m.in. ubezpieczenia:

OC - ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, czyli obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne dla wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych, obejmujące swoim zakresem ochronę szkody wyrządzonej osobom trzecim w związku z ruchem tych pojazdów. Oferowane przez nas ubezpieczenie OC może zostać rozszerzone o darmową Zieloną Kartę, za za niewielką dopłatą takżę o pomoc Assistance.

Ubezpieczenie Autocasco (AC) zapewnia finansową rekompensatę w przypadku uszkodzenia, zniszczenia albo utraty ubezpieczonego pojazdu i jego wyposażenia. Szeroki zakres ochrony obejmujący wszelkie ryzyka (formuła "all risk"),możliwość wyboru zakresu ubezpieczenia zależnie od indywidualnych potrzeb, to atuty tego ubezpieczenia.

Ubezpieczenie szyb zapewnia pokrycie kosztów naprawy lub wymiany szyb w Twoim pojeździe w przypadku ich uszkodzenia (np. na skutek wandalizmu). Powstałe zdarzenie, objęte tą ochroną ubezpieczeniową nie spowoduje utraty zniżek za bezszkodowy przsebieg ubezpieczenia AC.

Ubezpieczenie NNW wykupowane razem z polisą OC to błąd! Zapytaj nas o szczegóły!

Assistance to atrakcyjna propozycja dla osób, które wykupiły ubezpieczenia komunikacyjneAC lub OC. Pozwala ona na uzyskanie szybkiej i profesjonalnej pomocy w awaryjnych sytuacjach na drodze.

Szczegóły oferty indywidualna kalkulacja i doradztwo na spotkaniu. Zadzwoń teraz!

Wyszukiwarka

Google Plus

Newsletter

Zostaw swój adres email, aby otrzymywać przydatne informacje ze świata finansów.

Twój adres email jest w 100% bezpieczny!

© 2021 INSIGNIO.PL. Powered by VirgoCMS. Developed by MINISOFT Interactive